English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 مدیرکل امور اتباع خارجه هرمزگان:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۱ اردیبهشت ۱۳۸۹
هرمزگان در نمایشگاه اکسپو چین شرکت می‌کند

مدیرکل اموراتباع خارجه استانداری هرمزگان گفت: این استان قصد دارد دستاوردها و ظرفیت‌های خود را در نمایشگاه اکسپو 2010در کشور چین به معرض دید بگذارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علی علامه‌زاده در نشست شورای امور ایرانیان خارج از کشور استانداری هرمزگان با اشاره به اهداف دولت در راه‌اندازی این شورا در استان‌های کشور بیان کرد: هدف اصلی از این شورا رصد و حل مشکلات ایرانیانی است که مقیم خارج یا به خارج از کشور رفت و آمد دارند.

مدیرکل امور اتباع خارجه استان هرمزگان با اشاره به برگزاری گردهمایی ایرانیان خارج از کشور در ماه آینده در شهر شیراز گفت: 70 نفر از سرمایه‌گذاران هرمزگانی مقیم کشورهای حوزه خلیج‌فارس نیز در این گردهمایی شرکت داده می‌شوند.

نماینده تام‌الاختیار استاندار درامور ایرانیان مقیم خارج ازکشور استان درپایان همچنین با اشاره به نمایشگاه اکسپو در چین و ادامه آن به مدت شش ماه اظهار کرد: تقریبا تمام استان‌ها در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و هرمزگان نیز از همین رو قصد دارد دستاوردها و ظرفیت‌های خود را در این نمایشگاه به معرض دید بگذارد.

گفتنی است نمایشگاه اکسپو در چین در 5 موضوع تنوع فرهنگ‌ شهری، رفاه شهری، علم و تکنولوژی، بازسازی جوامع شهری و مناطق شهری برگزار می‌شود. زمان برگزاری نمایشگاه اکسپو 2010 از روز 12 اردیبهشت سال 89 است که تاکنون 110 کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در این نمایشگاه حضور قطعی خود را اعلام کرده‌اند.

منبع : ایسنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب