English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 /نمایشگاه اکسپو شانگهای ‌2010/
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹
نمایش غرور، لبخند و جادوی جنرال‌موتورز!

به فاصله چند روز پس از پایان نمایشگاه خودرو پکن 2010، جنرال‌موتورز مدل مفهومی جدید خود را در نمایشگاه اکسپو شانگهای 2010 نیز به نمایش گذاشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جنرال‌موتورز و شریکش شرکت چینی صنایع خودروسازی شانگهای از خودروی مفهومی الکتریکی EN-V در نمایشگاه اکسپوی شانگهای 2010 رونمایی کردند.

این خودرو مناسب بازار خودروهای شهری طراحی شده است. برآورد می‌شود که تا سال 2030 میلادی حدود 60 درصد از جمعیت هشت میلیارد نفری جهان در مناطق شهری زندگی کنند. جنرال‌موتورز پیش‌بینی کرده در صورت عرضه EN-V به بازار این خودرو با استقبال خوبی مواجه شود.

این خودرو قابلیت حمل دو سرنشین را داشته و سه مدل آن در نمایشگاه اکسپو شانگهای 2010 به نمایش درآمده است.

مدل ژیائو (به معنای لبخند) که در استرالیا و توسط شرکت جنرال‌موتورز هولدن طراحی شده است. مدل جیائو (به معنای غرور) که توسط جنرال‌موتورز اروپا طراحی شده و مدل میائو (به معنای جادو) که توسط مرکز توسعه طراحی جنرال‌موتورز در کالیفرنیا طراحی شده است. 

این خودروها در غرفه مشترک جنرال‌موتورز و شرکت صنایع خودروسازی شانگهای به نمایش درآمده‌اند.

نام این خودرو مخفف عبارت Electric Networked Vehicle بوده و از نوع اولتراکمپکت است. وزن این خودرو حدود هزار و 100 پوند است. طول این خودرو نیز کمتر از 60 اینچ است.

حجم بسیار کم این خودرو این امکان را به راننده می‌دهد که بتواند در مسیرهای پرترافیک شهری تردد کرده و حتی در مسیرهای بسیار تنگ اقدام به پارک خودرو کند.

این خودرو دارای یک جفت موتور الکتریکی و موتور لیتیوم یونی است که می‌توان آن‌را در خانه نیز شارژ کرد. با یک بار شارژ، این خودرو مسافت 25 مایل را می‌پیماید.

از نکات جالب این خودرو وجود سیستم رانندگی اتوماتیک است که از طریق این سامانه خودرو بدون دخالت راننده به سمت مسیر موردنظر حرکت می‌کند. البته نکته بد در مورد این خودرو این است که حداکثر سرعت آن تنها 24 مایل در ساعت است. ممکن است حتی تا پنج دستگاه از این خودرو در یک پارکینگ با فضای متوسط هم جا شود. 

منبع : ایسنا
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب