English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 رئیس انجمن تجاری ایران و هلند:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۱۷ شهریور ۱۳۸۹
شرکت‌های هلندی به تجارت خود با ایران ادامه می‌دهند

رئیس انجمن تجاری ایران و هلند با بیان اینکه بیش از 50 درصد درآمد سالانه‌ شرکتهای هلندی از صادرات به ایران به دست می‌آید، گفت که با توجه به تحریم‌های شورای امنیت این شرکت‌ها به دنبال راه‌حل‌های قانونی خواهند رفت تا بتوانند به تجارت خود با ایران ادامه دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس، «مایکل راس» رئیس انجمن تجاری ایران و هلند در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی ان او اس
هلند در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا شما در آینده همچنان به تجارت با ایران ادامه خواهید داد؟ گفت: بله مطمئنا. بقیه ‌شرکتها نیز می‌توانند به ایران کالا صادر کنند، اما آنان از شکل‌گیری یک جو منفی‌ ترس دارند. این شرکت‌ها می‌خواهند با تمامی ‌نقاط جهان تجارت داشته باشند ولی عده‌ای هستند که می‌گویند اگر به ایران جنس صادر کنید دیگر نمی‌توانید ‌با ما همکاری کنید.
وی در خصوص محصولاتی که به ایران صادر می‌شود، گفت: ما انواع لوله‌ها برای ساخت پالایشگاه‌ها و کارخانه‌های گازی صادر می‌کنیم.
مایکل راس همچنین افزود که بیش از 50 درصد از درآمد سالانه‌ از صادرات به ایران به دست می‌آید.
وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا این تحریم‌ها باعث کاهش درآمد سالانه شما خواهد شد؟ اظهار داشت: بله، ولی‌ در حال حاضر ما با قرارداد‌هایی کار می‌کنیم که یک سال پیش تنظیم شده‌اند و در واقع اثرات منفی ‌این تحریم‌ها بلافاصله روشن نخواهد شد و کمی‌ زمان می‌برد.
رئیس انجمن تجاری ایران و هلند در خصوص اظهارات مجری این برنامه تلویزیونی که گفت برای من حجم زیاد تجارت بین هلند و ایران تعجب برانگیز است، گفت: نباید فراموش کرد که ایران دومین تولید کننده نفت جهان است و مطمئنأ هلند نفت زیادی از ایران خریداری می‌کند، همچنین پس از خرید نفت خام سوخت‌های دیگری تولید شده و به ایران فروخته می‌شود، این بزرگترین بخش تجارت ما با ایران است، البته گفته می‌شود که تحریم‌ها این بخش از تجارت ما با ایران را نیز در بر می‌گیرد، از چنین شرکت‌هایی خواسته شده است که تجارت با ایران را کاهش داده و یا کاملأ متوقف کنند.
وی همچنین در پاسخ به این سؤال که آیا این تحریم‌ها باعث توقف تجارت با ایران و یا پیدا کردن راههای دیگری خواهد شد؟ تصریح کرد: من فکر می‌کنم شرکت‌ها به دنبال راههای دیگری خواهند رفت، شرکت‌ها به دنبال راه حل های قانونی ‌خواهند رفت تا بتوانند به تجارت خود با ایران ادامه دهند.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب