English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 پانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت هسته‌ای در اهواز آغاز به کار کرد
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۲۲ فروردین ۱۳۹۰
پانزدهمین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته‌ای در دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز به کار کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز ‏‌ظهر امروز در آیین گشایش پانزدهمین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته‌ای کشور در دانشگاه شهید چمران اهواز‏‏ْ‏‏‌‏‏ اظهار داشت: این نمایشگاه با همکاری سازمان انرژی اتمی ایران، از امروز20 فروردین مصادف با روز ملی فناوری هسته‌ای در دانشگاه گشایش یافت و تا بیست و چهارم فروردین ادامه داد.
حسن مروتی به موضوع جهاد علمی در کشور اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی پس از هشت سال دفاع مقدس، دوران جهاد سازندگی و جهاد فرهنگی را پشت سر گذاشت و در سال‌های اخیر نیز با جدیت وارد عرصه جهاد علمی شده است که انصافا لفظ «جهاد» برای آن مناسب‌ترین گزینه است چراکه کاری است بیش از حالت معمولی که باید با ایثار و فداکاری در عرصه جهاد علمی نیز کشور را به اعتلا برسانیم.
وی به دستاوردهای علمی در سال‌های اخیر اشاره کرد و افزود: به اعتراف و استناد سایت‌های معتبر، هم اکنون ایران در عرصه تولید علم و جهاد علمی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و با روند شتابان کنونی در این زمینه، بسیار زودتر از هدفگذاری انجام شده برای افق 1404 به مقام اول علمی منطقه دست خواهد یافت.
مروتی تصریح کرد: به شهادت رساندن دکتر شهریاری و دکتر علی محمدی توسط منافقان و دشمنان بار دیگر این مسئله را ثابت کرد که دشمنان از روند رو به پیشرفت سریع ایران در عرصه علمی و فناوری‌های نوین نگران هستند از این رو دست به این اقدامات مزورانه می‌زنند.
وی به نمایشگاه دستاوردهای فناوری هسته‌ای اشاره کرد و گفت: دانشگاه شهید چمران اهواز همگام با کشور در عرصه تولید علم و به عنوان یک ظرفیت خوب علمی در جنوب غرب کشور محسوب می‌شود از این رو با همکاری سازمان انرژی اتمی مقرر شد این نمایشگاه کاملا تخصصی برگزار شود.
سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه که مقدمات برپایی آن از بهمن ماه آغاز شده، مراحل کامل چرخه هسته‌ای از استخراج سنگ اورانیوم تا تولید سوخت هسته‌ای به طور عملی نمایش داده می‌شود.
مروتی با بیان اینکه از همه ارگان‌ها و دانشگاه‌های استان برای بازدید از این نمایشگاه دعوت شده است، تاکید کرد: این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا آحاد جامعه به ویژه دانشجویان، دانش‌آموزان و جوانان با این فرایند آشنا شده و از دستاوردها و دانش دانشمندان ایران در زمینه فناوری هسته‌ای مطلع شوند

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
دستگاه حضور و غياب
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب