English | فارسی | عربی 
   ParsTradeShow تماس با   ParsTradeShow صفحه نخست   ParsTradeShow راهنمای استفاده از
 
  صفحه نخست   فهرست شرکتها   نمايشگاهها   نگارخانه ها   اخبار   درباره ما  
ورود اعضا  ثبت نام
 
 

بازگشت به صفحه فهرست اخبار
 دبیر کل سازمان بین‌المللی دریانوردی:
 اخبار سال

 گروههای خبری
استانی
خارجی
صنعتی
فرهنگی
هنری
 
۰۵ تیر ۱۳۹۰
کشتیرانی و دریانوردی موتور محرکه تجارت جهانی است

دبیر کل سازمان بین‌المللی دریانوردی در پیامی به مناسبت روز دریانورد گفت: کشتیرانی موتور محرکه تجارت جهانی است و دریانوردان این موتور محرکه را جهت تامین اقلام ضروری و کالاهای مورد نیاز بشر با اطمینان به پیش می‌برند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانورد در محل سازمان بنادر و دریانوردی، پیام دبیر کل سازمان جهانی دریانوردی که به مناسبت این روز به سازمان بنادر ایران ارسال شده بود، قرائت شد.
"افتیمیوس میترو پلوس " در این پیام آورده است: در این روز قبل از هر چیز لازم است از یک و نیم میلیون زن و مرد دریانورد در سراسر دنیا، که سهم ویژه و غیر قابل انکاری در تامین رفاه همه ما دارند، تقدیر نمائیم؛ ما این احترام را به خاطر درک عمیقی که از خدمات ویژه و بخاطر اینکه تمامی دوران زندگی حرفه‌ای خود را بنا به میل خود و در شرایط بی‌نهایت خطرناک سپری می‌کنند، تقدیم می‌نمائیم.
در ادامه این پیام آمده است: کشتیرانی موتور محرکه تجارت جهانی و مسئول حمل بیش از 90درصد از تجارت جهانی است؛ دریانوردان این موتور محرکه را جهت تامین اقلام ضروری و کالاهای مورد نیاز بشر با اطمینان به پیش می‌برند.
در بخشی دیگر از پیام دبیرکل سازمان جهانی دریانوردی آمده است: لازم است تلاش‌ مضاعفی داشته باشیم تا اطمینان حاصل کنیم که دریانوردان از محل کار امن و ایمن مطابق با انتظارات دنیای مدرن امروز برخوردار هستند؛ زمانی که کشتی دریانوردان با حادثه مواجه می‌شود برخورد مناسب و عادلانه‌ای با آنها می‌شود، پشتوانه محکمی در صورت رها شدن در بندر دارند، به خاطر مسائل امنیتی بی‌دلیل مجبور به ترک بندر نمی‌شوند، وقتی به خاطر مسائل کاری در مناطق تحت نفوذ دزدان دریایی قرار می‌گیرند به خوبی پشتیبانی و حمایت می‌شوند و زمان مواجهه با اضطرار در دریا نیز بدون حمایت پشتیبانی رها نمی‌شوند.
در قسمتی از این پیام آمده است: دریانوردان نقش غیر قابل انکاری در حصول اهداف کشتیرانی ایمن، امن و کارآمد در اقیانوس‌های پاک دارند، اهدافی که سازمان جهانی دریانوردی به عنوان آژانس تخصصی سازمان ملل متحد با وظیفه تنظیم کشتیرانی بین‌المللی برای خود و مجموعه صنعت کشتیرانی تدوین کرده است.
میتروپلوس در پایان این پیام گفته است: دریانوردان در هر جایی که هستید به شما ادای احترام می‌کنیم و یاد و خاطره آن دسته از همکاران شما را که جانشان را در راستای خدمت به کشتیرانی از دست داده‌اند، گرامی می‌داریم.

منبع : فارس
خبر قبلخبر بعد
آموزش ويولن، سلفژ، تنظيم و آهنگ سازي
سايت ساز كارا - ابزار طراحي سايت
بنياد نيكوكاري رايحه
نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - KARACRM
دستگاه حضور و غياب
دستگاه حضور و غياب ارزان
نرم ا فزار انبارداري
دستگاه حضور و غياب
نرم افزار CRM
قفل كابينتي - استخري
نرم افزار مدرسه
دستگيره اثرانگشتي - كارتي
دستگاه كنترل تردد
طراحي سايت
گيت ورود و خروج
نرم افزار حضور و غياب تحت وب
اپ موبايل حضور و غياب